

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 457114 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Lekka i delikatna dekoracja okienna NIKI ze zwiewnej etaminy zachwyca motywem letnich kwiatów, kontrastującym z białym tłem. Kolorowy nadruk wprowadzi do wnętrza energię i świeżość.
Lekka etamina, z której wykonana jest zasłona, jest półtransparentną tkaniną, dzięki czemu, we wnętrzu panuje przyjemna atmosfera, nie zaciemnia wnętrza. Zasłona NIKI z barwnym nadrukiem kwiatów, wprowadzi do wnętrza letnią energię i świeżość. Znakomicie zaprezentuje się we wnętrzu w stylu romantycznym. Praktyczne przelotki sprawiają, że z łatwością zawiesisz ją na karniszu drążkowym. Zasłona jest łatwa w konserwacji - z łatwością wypierzesz ją w pralce w 30oC.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 20 szt.
Średnica przelotki: 4 cm
gramatura materiału: 70 g/m2 - etamina
tolerancja rozmiaru: +/- 3%
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

