

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 353539 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | zwierzęce |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 452 g |
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 75 g/m2
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

