

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 442094 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 1 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Gramatura materiału | 115 g/m² |
| Wzór | we wzory geometryczne, z nadrukiem |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 1300 g |
Szukasz najmodniejszych wzorów w świecie dekoracji wnętrz? Linia pościeli DIVA LINE zaprojektowana została z myślą o klientkach poszukujących innowacyjnych wzorów i wysokiej jakości wykonania. Pościel DIVA, uszyto z wysokogatunkowej egipskiej satyny bawełnianej, i ozdobiono nadrukiem z motywem geometrycznym w pomarańczowej kolorystyce na kontrastującym kremowym tle. Zestaw prezentuje się w sypialni wyjątkowo nowocześnie i stylowo. Nowoczesna technika nadruku gwarantuje niezwykłe odcienie kolorystyczne oraz gwarantuje, że kolor nie traci swojej intensywności, nawet po wielu praniach. Miękka tkanina o delikatnym połysku i satynowym splocie sprawia, że pościel jest trwała i ciepła, a przy tym łatwa w prasowaniu. Postaw na jakość - zapoznaj się ze wzorami z serii DIVA LINE, wybierz wzór najlepiej pasujący do Ciebie, i poczuj się jak gwiazda we własnej sypialni!
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 140 x 200 cm - 1 szt.
poszewki na poduszki: 70 x 80 cm - 1 szt.
skład: 100% bawełna - wysokogatunkowa satyna bawełniana
gramatura: 115 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

