

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 471773 |
|---|---|
| Rozmiar | 41 x 38 x 59 cm |
| Szerokość towaru | 41 cm |
| Długość towaru | 38 cm |
| Wysokość towaru | 59 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 650 g |
Poznaj uroczego niedźwiedzia polarnego, który wprowadzi do Twojego domu prawdziwą magię zimy! Ta świąteczna figurka o wysokości aż 59 cm została pokryta tworzywem imitującym futro z lśniącymi drobinkami, który wygląda jak prawdziwe, śnieżne futerko. Niedźwiedź doskonale prezentuje się na komodzie, pod choinką lub na parapecie – gdziekolwiek go postawisz, doda wnętrzu przytulnego, zimowego klimatu.
Zajrzyj do pozostałej kolekcji figurek – znajdziesz tam nie tylko niedźwiedzie, ale też pingwiny, grzybki, jelenie i choinki. Razem tworzą urokliwą zimową krainę, dzięki której Twój dom nabierze świątecznego, bajkowego charakteru.
Cechy produktu:
Figurka świąteczna w kształcie niedźwiedzia polarnego
Wysokość: 59 cm
Pokryta tworzywem imitującym futerko z lśniącymi drobinkami
Lekka i stabilna, bezpieczna także do pokoju dziecka
Tworzy przytulny, zimowy nastrój
Część większej, zimowej kolekcji dekoracji
Dane techniczne:

