

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 471775 |
|---|---|
| Rozmiar | 34 x 33 x 71 cm |
| Szerokość towaru | 34 cm |
| Długość towaru | 33 cm |
| Wysokość towaru | 71 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 700 g |
Uroczy pingwin z plecionym szalikiem to figurka, która natychmiast wprowadza świąteczny nastrój i wywołuje uśmiech! Pokryty tworzywem przypominającym futro, posypany lśniącymi drobinkami wygląda jak przytulny towarzysz zimowych dni. Jego wysokość – aż 71 cm – sprawia, że świetnie prezentuje się pod choinką, na komodzie czy w oknie. Idealny dla tych, którzy kochają przytulne, ciepłe wnętrza w zimowej odsłonie.
Zapraszamy do obejrzenia pozostałej kolekcji zimowych figurek, w której znajdziesz również niedźwiedzie, grzybki, jelenie oraz choinki. Razem tworzą bajkową, zimową scenerię, która przemieni każdy dom w magiczne miejsce pełne świątecznego uroku.
Cechy produktu:
Figurka świąteczna w kształcie pingwina
Z uroczym, dekoracyjnym szalikiem
Wysokość: 71 cm
Miękka i przyjemna w dotyku powierzchnia
Bezpieczna, lekka i stabilna
Część kolekcji zimowych figurek – idealna do stworzenia zimowego kącika
Dane techniczne:


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty