

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 435717 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 70 cm |
| Gramatura materiału | 650 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte |
| Wzór | strukturalne, żakardowe z bordiurą, w pasy, z bordiurą |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 70 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 650 g/m2

