

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 477958 |
|---|---|
| Rozmiar | 13 x 8 x 20 cm |
| Szerokość towaru | 13 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 20 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 460 g |
Kolekcja ceramiki MAX 2 to połączenie nowoczesnego designu z naturalną elegancją. Wykonana z glinki ceramicznej, łączy w sobie fakturę imitującą granit z lśniącą powierzchnią, tworząc efektowny kontrast. W kolekcji znajdują się wazony, patery i figurki, które pozwalają w prosty sposób stworzyć spójną i stylową aranżację wnętrza.
Cechy produktu:
Materiał: glinka ceramiczna
Wykończenie: imitacja granitu + lśniąca powierzchnia
Styl: nowoczesny, elegancki, minimalistyczny
Elementy kolekcji: wazony, patery, figurki
Funkcja: dekoracja wnętrza, tworzenie spójnych aranżacji
Dane techniczne:
szerokość: 13 cm
długość: 8 cm
Wysokość: 20 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

