

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 432279 |
|---|---|
| Rozmiar | 17 x 9 x 34 cm |
| Szerokość towaru | 17 cm |
| Długość towaru | 9 cm |
| Wysokość towaru | 34 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 800 g |
Słoń - figurka ceramiczna PALMERA zdobiona drobnymi kryształkami w stylu glamour, to niezwykły element dekoracyjny, który emanuje elegancją i blaskiem. Figurka wykonana jest z ceramiki o gładkiej i lśniącej powierzchni.
Najbardziej wyrazistym elementem figurki są drobne kryształki, które zdobią korpus słonia. Te błyszczące detale odbijają światło, tworząc efektowne refleksy dodające blasku wnętrzu. Dekoracyjna figurka może stanowić centralny punkt dekoracji w dowolnym pomieszczeniu, od salonu po sypialnię. Jego blask i elegancja przyciągają uwagę i dodają stylu każdemu wnętrzu. To doskonały wybór dla osób ceniących glamour i luksus w aranżacji wnętrz oraz pragnących dodatkowego blasku w swoim otoczeniu.
W kolekcji ceramiki PALMERA znaleźć można wiele efektownych dodatków, spośród których skompletować możemy zgrabną kolekcję najbardziej pasującą do naszego wnętrza.
Dane techniczne:
długość: 17 cm
szerokość: 9 cm
wysokość: 34 cm
skład: glinka ceramiczna, kryształki

