

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 429245 |
|---|---|
| Rozmiar | 20 x 7 x 15 cm |
| Szerokość towaru | 20 cm |
| Długość towaru | 7 cm |
| Wysokość towaru | 15 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 100 g |
W tym roku postaw na wyjątkową i nietuzinkową dekorację Twojego świątecznego drzewka. Piękny i stylowy 20-centymetrowy rajski ptak będzie stanowił niepowtarzalną ozdobę Twojej choinki. Ogon ptaka wykonano z naturalnych piór, które cudownie lśnią kontrastując z gałązkami choinki. Ptaszek został wykonany z miękkiego welwetu oraz koronkowej tkaniny a jego nogi zostały pokryte w całości błyszczącym brokatem. Figurka ptaszka może być uzupełnieniem dekoracji świątecznego drzewka lub też być jedyną dekoracją podkreślającą aranżację świątecznego bukietu, girlandy, parapetu czy też stroika na stół. Ptaszki ozdobne z naszej kolekcji wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły i detale.

