

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 434636 |
|---|---|
| Rozmiar | 14 x 5 x 31 cm |
| Szerokość towaru | 14 cm |
| Długość towaru | 5 cm |
| Wysokość towaru | 31 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | METAL |
| Waga netto | 640 g |
Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wymaga specjalnej oprawy. Poznaj figurkę świąteczną RENIFER, która podkręca świąteczny klimat! Uroczy renifer z metalu. Powstał z wysokiej jakości materiałów, z precyzyjnymi wytłoczeniami a wykonanie jest staranne. Umieszczenie tego renifera z dużymi rogami w Twoim domu stworzy atmosferę ciepła i radości podczas świąt Bożego Narodzenia. To nie tylko ozdoba, ale także wyraz Twojego stylu i miłości do świątecznej magii. Dobierz pozostałe dekoracje z naszej świątecznej oferty i poczuj magię świąt! A może szukasz oryginalnego pomysłu na świąteczny prezent?
Dane techniczne:
długość: 14 cm
wysokość: 31 cm
szerokość: 5 cm
skład: metal

