

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 429239 |
|---|---|
| Rozmiar | 10 x 6 x 10 cm |
| Szerokość towaru | 10 cm |
| Długość towaru | 6 cm |
| Wysokość towaru | 10 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 100 g |
Wyjątkowa atmosfera Świąt Bożego Narodzenia wymaga specjalnej oprawy. Poznaj figurkę świąteczną WIEWIÓRKA, która podkręca świąteczny klimat! Uroczy wiewiórka z miękkich tkanin, z pewnością zyska sympatię dzieci. Białe ubranko wykończone ozdobnymi detalami, sprawia, że dekoracja jest piękna; powstała z wysokiej jakości materiałów, a wykonanie jest staranne i precyzyjne. Umieszczenie tej futrzanej wiewiórki z złotymi uszami w Twoim domu stworzy atmosferę ciepła i radości podczas świąt Bożego Narodzenia. To nie tylko ozdoba, ale także wyraz Twojego stylu i miłości do świątecznej magii. Dobierz pozostałe dekoracje z naszej świątecznej oferty i poczuj magię świąt! A może szukasz oryginalnego pomysłu na świąteczny prezent?
Dane techniczne:
długość: 6 cm
wysokość: 10 cm
szerokość: 10 cm
skład: tworzywo sztuczne

