

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 429822 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 x 5 x 10 cm |
| Szerokość towaru | 5 cm |
| Długość towaru | 5 cm |
| Wysokość towaru | 10 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 45% ŻYWICA POLIESTROWA, 55% KAMIEŃ NATURALNY |
| Waga netto | 50 g |
ANIOŁEK - ceramiczna figurka świąteczna przedstawiająca aniołka w złotej koronie i spódniczce, to doskonały wybór, aby uczcić tradycję i podkreślić piękno świąt. Świąteczny ANIOŁEK w złotej koronie to wyjątkowa ozdoba, która wnosi magię i urok Bożego Narodzenia do Twojego domu. Ta delikatna figurka, wykonana z żywicy poliestrowej oraz kamienia naturalnego , to wyraz tradycji i piękna, który dodaje blasku i elegancji świątecznemu wystrojowi wnętrza.
Dobierz pozostałe dodatki z naszej bogatej oferty świątecznej i pozwól, aby w tym szczególnym czasie Twój dom wypełnił się radosną świąteczną atmosferą.
Dane techniczne:
wysokość: 10 cm
skład: 45%- żywica poliestrowa, 55%- kamień naturalny

