

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 459926 |
|---|---|
| Rozmiar | 21 x 9 x 23 cm |
| Szerokość towaru | 21 cm |
| Długość towaru | 9 cm |
| Wysokość towaru | 23 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | ŻYWICA POLIESTROWA |
| Waga netto | 600 g |
Figurka dekoracyjna przedstawiająca słonia z trąbą w górze to symbol szczęścia, siły i majestatu, który doskonale wzbogaci każdą przestrzeń. Wykonana z wysokiej jakości żywicy poliestrowej, ta elegancka figurka w złotej kolorystyce przyciąga wzrok swoim luksusowym wyglądem. Słoń w tej pozycji symbolizuje radość, optymizm i pozytywną energię, a jego trąba uniesiona w górę jest tradycyjnym gestem przynoszącym szczęście. To wspaniały akcent dekoracyjny, który doda klasy każdemu wnętrzu, niezależnie od stylu.
Cechy:
Dane techniczne:
długość: 21 cm
szerokość: 9 cm
wysokość: 23 cm
skład: 100% żywica poliestrowa

