

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 461733 |
|---|---|
| Rozmiar | 15 x 12 x 37 cm |
| Szerokość towaru | 15 cm |
| Długość towaru | 12 cm |
| Wysokość towaru | 37 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | METAL, SZKŁO |
| Waga netto | 700 g |
Uwielbiasz wieczory przy świecach? Kolekcja świeczników dekoracyjnych WIKI z metalową dekoracyjną podstawą została zaprojektowana, aby cieszyć oczy i tworzyć niezwykły nastrój wieczorową porą oraz ozdabiać stół podczas uroczystych spotkań czy kolacji. Praktyczna szklana osłona dba o bezpieczeństwo ochraniając płomień. Takim pięknym detalem podkreślisz klimat wnętrza, a wraz z pozostałymi elementami tej wyjątkowej kolekcji znakomicie udekorujesz stół.
Dane techniczne:
średnica: 15 cm
długość: 12 cm
wysokość: 37 cm
skład: szkło, metal

