

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 453705 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z siatki, bez prasowania |
| Wzór | fantazyjne, we wzory geometryczne, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Chcesz optycznie rozjaśnić wnętrze? Marzysz o firanach, których nie trzeba prasować? Luźno tkana firana ADRI o strukturze drobnej siateczki to praktyczny detal dekoracyjny, który wizualnie odmieni i odświeży wnętrze. Co więcej, firana jest uniwersalna, a więc możesz ją zastosować niezależnie od wystroju Twojego wnętrza, gdyż świetnie pasuje zarówno do stylizacji nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Firanę bez trudu ułożysz w świetle okna; służą do tego metalowe kółka dekoracyjne, dzięki którym tkanina układa się w symetryczne i równe fałdy. Odpocznij od obowiązku prasowania wybierz modną, praktyczną i uniwersalną firanę ADRI.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100 % poliester

