

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 485184 |
|---|---|
| Rozmiar | 350 x 145 cm |
| Szerokość towaru | 350 cm |
| Wysokość towaru | 145 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w kwiaty, z aplikacją |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Dodaj subtelnej elegancji swoim oknom dzięki firanie uszytej z matowej etaminy. Delikatna, lekka tkanina pięknie rozprasza światło, a haftowana aplikacja w formie uroczych kwiatuszków nadaje całości romantycznego charakteru. Firana wyposażona jest w praktyczne przelotki, dzięki którym jej zawieszenie jest szybkie i wygodne. Idealna do salonu, sypialni czy kuchni, wprowadzając do wnętrza przytulną i świeżą atmosferę.
Cechy produktu:
Materiał: matowa etamina – lekka i subtelna
Dekoracja: haftowana aplikacja w formie kwiatuszków
Sposób zawieszenia: przelotki – łatwe do montażu
Styl: romantyczny, delikatny, naturalny
Długość: standardowa, dopasowana do większości okien
Łatwa w pielęgnacji i praniu
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 350 cm
wysokość: 145 cm
ilość przelotek: 20 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester - etamina
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

