

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 487103 |
|---|---|
| Rozmiar | 400 x 80 cm |
| Szerokość towaru | 400 cm |
| Wysokość towaru | 80 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w kwiaty, z koronką |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Odmień wnętrze lekką, pełną klasy firaną uszytą z wysokiej jakości etaminy – materiału, który pięknie przepuszcza światło, a jednocześnie zapewnia delikatną dekorację okna. Model został wykończony na brzegach ażurową koronką w kwiaty, dzięki czemu wygląda subtelnie i bardzo elegancko.
Dzięki przelotkom firanę zawiesisz szybko i wygodnie, uzyskując estetyczne marszczenie. Idealna do sypialni, salonu lub pokoju w stylu romantycznym i klasycznym.
Cechy produktu
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 400 cm
wysokość: 80 cm
ilość przelotek: 22 szt.
średnica przelotki: 4 cm
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

