

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 479739 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | szyfonowe |
| Wzór | w kwiaty, designerskie, 3d, z aplikacją, ekskluzywny |
| Gramatura materiału | 60 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 300 g |
Firana z kolekcji Eva Minge to wyjątkowa dekoracja okienna, która zachwyca subtelnym połączeniem nowoczesnej lekkości i artystycznego detalu. Uszyta z delikatnej, zwiewnej tkaniny szyfonowej, pięknie rozprasza światło, nadając wnętrzu miękkości i elegancji.
Górną część firany zdobi aplikacja w formie kwiatów 3D, wykonanych z materiału o wyraźnej strukturze, które zostały dopieszczone drobniutkimi perełkami – każdy detal podkreśla luksusowy charakter projektu. Dzięki taśmie marszczącej firana jest gotowa do zawieszenia i idealnie układa się na oknie.
Cechy produktu:
Kolekcja: Eva Minge
Materiał: szyfon wysokiej jakości
Zdobienie: aplikacja kwiatowa 3D z perełkami w górnej części
Typ zawieszenia: taśma marszcząca
Styl: glamour / elegancki / romantyczny
Transparentność: półprzeźroczysta – delikatnie przepuszcza światło
Kolorystyka: biała
Przeznaczenie: salon, sypialnia, jadalnia
Pielęgnacja: pranie delikatne w 30°C
Wykonanie: wysoka jakość i dbałość o detale, sygnowana nazwiskiem Eva Minge
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Dane techniczne:

