

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 67175 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | jednokolorowe, w pasy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 700 g |
Szukasz dekoracji okiennych prostych w formie i ponadczasowych? Urządzasz wnętrze w skandynawskim stylu? Atrakcyjna firana gotowa NEL zdobiona subtelnymi poziomymi pasami tkanymi złotą nitką, znakomicie pasuje do nowoczesnego charakteru wnętrza. Poziome pasy to zawsze modny motyw dekoracyjny, który porządkuje wizualnie pomieszczenie, a ponadto łatwo go dopasować do różnych stylów wnętrzarskich. Firanę w łatwy sposób powiesisz, służą do tego kółka dekoracyjne, które po zawieszeniu na karniszu z drążkiem układają tkaninę w miękkie i regularne fale.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester

