

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 390139 |
|---|---|
| Rozmiar | 400 x 150 cm |
| Szerokość towaru | 400 cm |
| Wysokość towaru | 150 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Średnica wew. przelotki | 4 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | w deszczyk |
| Gramatura materiału | 50 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 550 g |
Firana gotowa REBECCA w odcieniu śnieżnej bieli to stylowy i ponadczasowy element dekoracji każdego wnętrza. Uszyta z gęstszej tkaniny o strukturze deszczyku (wzór biegnący pionowo) z lekkim połyskiem, delikatnie osłaniającej wnętrze, chroni przed nadmiarem promieni słonecznych. Osadzone w górnej części przelotki nadają dekoracji okiennej nowoczesnego charakteru i miękko otulają okno. Idealnie dopasuje się do okna w Twojej sypialni, jadalni czy salonie. Znakomicie prezentuje się sama, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dobrać do niej wzorzyste lub gładkie zasłony. Zdecyduj sama!
Dane techniczne:
szerokość: 400 cm
wysokość: 150 cm
ilość przelotek: 20 szt.
średnica przelotki: 4 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 50 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

