Kod:
439520

Firana biała o strukturze drobnego deszczyku wzór pionowy 350x250 cm taśma REBECCA

Kolor: biały
Rozmiar: 350 x 250 cm
Sposób zawieszenia: taśma/tunel/żabki
Ocena:
98 % of 100
4.9/5
110,90 zł
lub zamów telefonicznie: +48 33 472 55 00
lub zamów telefonicznie: +48 33 472 55 00
Ikona rezerwacji

Ten produkt możesz zarezerwować i odebrać w salonie stacjonarnym.

Wybierz salon
zegar

Wysyłka 1-2 dni robocze.

  • Darmowa dostawa od 299,00 zł
  • Kup teraz, zapłać za 30 dni

Dane techniczne

Więcej informacji
SKU 439520
Rozmiar (szer. x dł.) 350 x 250 cm
Szerokość towaru 350 cm
Wysokość towaru 250 cm
Sposób zawieszenia taśma/tunel/żabki
Zawiera obciążnik Nie
Rodzaj tkaniny etaminowe, gładkie, półprzezroczyste
Wzór jednokolorowe, w deszczyk, klasyczne
Gramatura materiału 50 g/m²
Jednostka miary szt.
Skład materiałowy 100% POLIESTER
Tolerancja rozmiaru 5%
Waga netto 700 g

Opis

Gładka firana REBECCAto stylowy i ponadczasowy element dekoracji, pasujący do  każdego stylu wnętrza. Uszyta z  tkaniny o strukturze deszczyku (wzór pionowy) z lekkim połyskiem, delikatnie osłaniającej wnętrze, chroni pomieszczenie  przed nadmiarem promieni słonecznych.

Lekka i delikatna tkanina  w odcieniu śnieżnej bieli pięknie się prezentuje i wizualnie odświeża wnętrze. Gęsty splot tkaniny delikatnie osłania wnętrze przed nadmiarem słonecznego światła, nie zaciemniając jednocześnie pomieszczenia ale doświetlając go naturalnym światłem.

 

Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy. 

Firany na taśmie: W przypadku skracania mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.

Dane techniczne:
 

szerokość: 350 cm
wysokość: 250 cm​
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm

wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 50 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%

Konserwacja

Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza
Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza
Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru
Nie można wybielać i chlorować Nie można wybielać i chlorować
Nie suszyć w suszarce bębnowej Nie suszyć w suszarce bębnowej

Opinie o produkcie

  1. 100%
    Produkt rewelacja!

    Recenzowany przez Katarzyna

    Wysłany na

  2. 100%
    Nie mam uwag. Produkt zgodny z opisem

    Recenzowany przez Anna

    Wysłany na

  3. 40%
    Jakosc ok, niestety firana jest bardzo krzywo przycieta, kilka centymetrow różnicy na niewielkiej długości.

    Recenzowany przez Ewelina

    Wysłany na

  4. 100%
    Super

    Recenzowany przez Paulina

    Wysłany na

  5. 100%
    super

    Recenzowany przez Krzysztof Szal

    Wysłany na

  6. 100%
    100% zadowolenia...Polecam serdecznie... Wszystko zgodnie z opisem.
    Bardzo ładna firanka.

    Recenzowany przez Marzena

    Wysłany na

  7. 100%
    Polecam! Firany wyglądają pięknie po wyprasowaniu i zawieszeniu.

    Recenzowany przez Karolina

    Wysłany na

  8. 100%
    Polecam!

    Wysłany na

  9. 100%
    Bardzo dobra jakość produktu.

    Wysłany na

  10. 100%
    Polecam kupiona w promocji .Fajnie wygląda w oknie.

    Wysłany na

  11. 100%
    Dodatkowe uwagi?
    - brak

    Wysłany na

  12. 100%
    ✰✰✰✰✰

    Wysłany na

  13. 100%
    Śliczna, biała dająca efekt rozjadnienia pomieszczenia👍

    Wysłany na

  14. 100%
    Firanka jeszcze w opakowaniu, nie zawiesiłam jeszcze.

    Wysłany na

  15. 100%
    w porządku

    Wysłany na

  16. 100%
    Firanki bardzo dobrej jakości.
    Polecam

    Wysłany na

  17. 100%
    Wszystko super, polecam

    Wysłany na

  18. 100%
    Bardzo ładne wykonanie.

    Wysłany na

  19. 100%
    Polecam sklep!

    Wysłany na

  20. 100%
    Firanka piękna

    Wysłany na

  21. 100%
    Stosunek jakości do ceny ok :)

    Wysłany na

  22. 100%
    Sama firanka Ładniejsza niż się spodziewałam. Ale niektóre szwy wyglądają kiepsko ( nie rzuca się to w oczy). Cena do jakości ok

    Wysłany na

  23. 100%
    Fantastyczna!

    Wysłany na

  24. 100%
    Śliczna

    Wysłany na

  25. 100%
    brak uwag

    Wysłany na

  26. 100%
    Bardzo dobry produkt, wysyłka super sprawna dziekuje

    Wysłany na

Dziękujemy za wspólne 35 lat!