

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 428230 |
|---|---|
| Rozmiar | 135 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 135 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Szukasz nowoczesnej dekoracji o oryginalnym wyglądzie? Firana gotowa AGRACE zaprojektowana została z efektownie zestawionych dwóch rodzajów tkanin. Misterna ażurowa koronka złożona z drobnych symetrycznych groszków, tworzy górny pas firany, który zestawiono ze zwiewną i lekką etaminą. Firana pięknie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach, szczególnie tych urządzonych z nutą retro, wnosząc do aranżacji powiew elegancji i blasku. Firana posiada przelotki, które gwarantują szybką zmianę dekoracji okiennej, a po zawieszeniu układa tkaninę w miękkie i symetryczne fale. Nie czekaj - już dziś odmień wygląd swojego wnętrza.
Firany na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła
Dane techniczne:
szerokość: 135 cm
wysokość: 250 cm
skład: 100% poliester
średnica przelotki: 4 cm
ilość przelotek: 8 szt.
gramatura: 70 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3 cm

