Firana szyta na taśmie 5 cm biała z delikatnej tkaniny typu aden zdobionej drobnym haftem
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
Dane techniczne
| SKU | F01484264 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | aden |
| Wzór | roślinne, haftowane, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
Opis
Firana na taśmie o szerokości 5 cm
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Do tradycyjnych karniszy polecamy firany na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Firana bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę zgrabnie zakrywającą żabki lub haczyki.
W kalkulatorze wpisz rozmiar firany na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że taśma marszcząca marszczy tkaninę w stosunku 1:2, co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Ze względu na sposób pakowania firany są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć firankę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć firanę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy firan do prania.
Tkanina
Tkanina firanowa typu aden to wyjątkowo elegancki materiał o delikatnym efekcie „deszczyku”, który subtelnie rozprasza światło i dodaje wnętrzu lekkości. Dół tkaniny zdobią okazałe, precyzyjnie wykonane haftowane pióra, które tworzą dekoracyjny i bardzo stylowy pas.
Falowane wykończenie podkreśla lekkość firany, sprawiając, że prezentuje się wyjątkowo elegancko zarówno w salonie, jak i w sypialni czy jadalni.
Cechy produktu
- tkanina firanowa aden z efektem deszczyku
- duże, ozdobne haftowane pióra
- półtransparentna – pięknie przepuszcza światło
- falowane wykończenie dołu
- elegancki, klasyczny styl
- idealna do salonu, jadalni, sypialni
- doskonała do szycia firan na taśmie, tunelu lub przelotkach
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz równomierne zmarszczenie tkaniny, efektownie prezentujące się w świetle okna.
Konserwacja
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.


