Firana szyta na taśmie 5 cm biała z tkaniny z efektem deszczyku, zdobionej ażurowym haftem u dołu tkaniny
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
Dane techniczne
| SKU | F01488281 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 165 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 165 cm |
| Sposób zawieszenia | Taśma uniwersalna 5 cm |
| Szerokość taśmy | 5 cm |
| Wypustka nad taśmą | 2 cm |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | aden |
| Wzór | w kwiaty, we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Opis
Firana na taśmie o szerokości 5 cm
Firana to efektowna dekoracja okna, która za sprawą wybranej tkaniny buduje atmosferę wnętrza i decyduje o jego stylu. Wybieraj spośród setek dostępnych tkanin i rodzajów mocowania i ciesz nowym obliczem swojego wnętrza!
Do tradycyjnych karniszy polecamy firany na taśmie marszczącej, którą zawiesisz za pomocą umieszczonych na karniszu agrafek, haczyków lub żabek.
Firana bezpośrednio nad taśmą posiada ozdobną 2-centymetrową wypustkę zgrabnie zakrywającą żabki lub haczyki.
W kalkulatorze wpisz rozmiar firany na płasko, czyli przed zmarszczeniem. Pamiętaj, że taśma marszcząca marszczy tkaninę w stosunku 1:2, co oznacza, że szerokość 140 cm po zmarszczeniu będzie wynosiła ok. 70 cm.
Ze względu na sposób pakowania firany są wysyłane bez umarszczenia.
Aby zmarszczyć firankę należy najpierw związać ze sobą sznureczki z jednej strony, a następnie marszczyć firanę do momentu osiągnięcia oczekiwanej szerokości; po zmarszczeniu należy związać sznurki z drugiej strony. Nie rozmarszczamy firan do prania.
Tkanina
Ta firanowa tkanina typu aden zachwyca delikatnym efektem „deszczyku”, który nadaje jej subtelną strukturę i elegancki wygląd. Lekko transparentny materiał pięknie filtruje światło, tworząc we wnętrzu miękką, harmonijną atmosferę. Dolną część zdobi precyzyjny haft o ornamentalnym wzorze, który dodaje całości klasy, charakteru i dekoracyjnego wykończenia.
Tkanina świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach, tworząc efekt lekkości i schludnej elegancji. Idealna do salonu, kuchni, jadalni czy przestrzeni, w których liczy się naturalne światło i przytulny klimat.
CECHY
- Tkanina typu aden z subtelnym efektem „deszczyku”
- Dolny brzeg zdobiony eleganckim haftem
- Lekka, przewiewna, pięknie układająca się
- Tworzy miękkie, dekoracyjne fale
- Idealna do wnętrz klasycznych, naturalnych i nowoczesnych
- Wysoka estetyka i precyzyjne wykonanie
Wymiarowanie i instrukcja

Wysokość: zmierz od końca żabki/agrafki do miejsca zakończenia dekoracji (np. podłogi czy parapetu) i odejmij 0,5-2 cm.
Szerokość: ustal szerokość, jaką ma przysłonić firana i dodaj około 100%. Ten wymiar wybierz w kalkulatorze. Dzięki temu uzyskasz równomierne zmarszczenie tkaniny, efektownie prezentujące się w świetle okna.
Konserwacja
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Dostawa
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.
