• slid
  • slid
  • slid
wsteczwsteczHistoria

Historia


Gdybyśmy chcieli zaprezentować historię naszej firmy w samych liczbach, nawet najbardziej wszechstronny matematyk mógłby się poczuć zagubiony. Dlatego też, by nie czynić z naszych losów skomplikowanego równania, przedstawmy je przy pomocy liter:


Ewidentnym fundamentem naszej firmy stało się zamiłowanie do piękna oraz chęć zapewnienia dostępu do niego każdemu klientowi, poszukującemu tak wyjątkowych, jak i klasycznych dekoracji okiennych. Począwszy od roku 1991, kiedy to pomysł założenia niniejszej firmy po raz pierwszy pojawił się w naszych głowach, aż po dzień dzisiejszy dbamy przede wszystkim o jedno – aby sukces nasz tkany był z należytą troską nawet o najmniejszy detal.
 

Ucieleśniając swe marzenia, rozpoczęliśmy od działań na skalę lokalną, niemniej z dalekosiężną intencją w zamyśle. Od samego początku stawialiśmy na produkt niespotykany na skalę rynku. Importując tkaniny z zagranicy chcieliśmy sprawić, by klient szukając wysokiej jakości produktów, unikatowych wzorów oraz przystępnych cen, trafił właśnie do nas. I tak też się stało.
 

Rozbudowując w szybkim tempie zarówno nasz zespół, powierzchnię magazynów, jak i ofertę produktową możemy dziś śmiało stwierdzić, i nie jest to stwierdzenie grubymi nićmi szyte, że w branży tekstylnej osiągnęliśmy sukces. Dziś Eurofirany to nie tylko dekoracje okienne, ale i wszelkie dodatki do aranżacji i dekoracji domowych wnętrz. U nas znajdziesz wszystko to, co przyozdobi Twoje własne okno na świat oraz sprawi, że światowe trendy zagoszczą we wnętrzu Tego domu. By dopełnić wzór tej utkanej ze słów opowieści pozwolimy wpleść sobie też kilka dodatkowych faktów.
 

Obecnie Eurofirany to blisko 80 salonów stacjonarnych oraz sieć dystrybucyjna przekraczająca 4.000 sklepów.
 

Firma prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, który zapewnia ekspresową dostawę, pod same drzwi i to w zaledwie 24 h.
 

Intensywny rozwój sprawił, iż od roku 2005 rezydujemy w naszej własnej, nowej siedzibie, o powierzchni użytkowej prawie 30.000 m2.
 

Rozbudowując systematycznie ofertę nie stronimy od designerskich rozwiązań, co obrazują między innymi kolekcje tworzone we współpracy z Evą Minge i Pierriem Cardin.
 

Aktualne trendy wśród dodatków aranżacyjnych śledzimy pilnie na krajowych oraz międzynarodowych targach tekstylnych, które niejednokrotnie pozwalają nam również zaprezentować naszą ofertę nowym odbiorcom. Na mapie naszych inspiracji znajdują się między innymi kraje, takie jak Stany Zjednoczone, Włochy, Japonia, Indie, Turcja, Niemcy oraz Chiny.
 

Naszą ofertę tworzą dziś narzuty, pościele, ręczniki, koce, obrusy, obrazy, lampy, prześcieradła, kosze, szkatułki, kwiaty dekoracyjne oraz oczywiście, co najważniejsze, zaklęte w naszej nazwie i stanowiące zalążek całej firmy - zasłony i firanY.

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy