

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 451903 |
|---|---|
| Rozmiar | 100 cm |
| Długość towaru | 100 cm |
| Długość łodygi | 30 cm |
| Długość części ozdobnej | 70 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% TWORZYWO SZTUCZNE, 10% METAL, 10% PAPIER |
| Waga netto | 140 g |
Kwiatowe kompozycje i bukiety mogą Cię otaczać o każdej porze roku. Wybierz praktyczne i piękne sztuczne kwiaty dekoracyjne i ciesz się świeżością przez cały czas. Gałązka ozdobna zwisająca z drobnymi pąkami wygląda niezwykle świeżo i naturalnie. Wykonana z ogromną dbałością o detale, zachwyca naturalnym pięknem i jest idealnym dodatkiem do bukietów i kompozycji kwiatowych. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji, wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Syntetyczne kwiaty idealnie nadają się do wystroju wnętrz, wnoszą do wnętrza świeżość i cieszą oko niezależnie od pory roku.
Dane techniczne:
wysokość całkowita: 100 cm
skład: 80% tworzywo sztuczne, 10% metal, 10% papier

