

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 459470 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość towaru | 170 cm |
| Długość towaru | 210 cm |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, gładkie, flanelowe, polar |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1560 g |
Miłe w dotyku koce to znakomity dodatek do nowoczesnej sypialni; modna narzuta na łóżko, a także przyjemne okrycie w chłodniejsze wieczory. Miękki koc dwustronny TEDY z kolekcji EUROFIRANY PREMIUM wykonany miękkiej tkaniny barankowej. Tkanina o strukturze baranka jest niezwykle miękka, puszysta i przyjemna w dotyku. Puchatość tkaniny sprawia, że jest to tkanina bardzo ciepła i przytulna. Z pozoru delikatna tkanina jest tak naprawdę mocna i wytrzymała. Dobrze radzi sobie z codziennym użytkowaniem. Tkanina nadaje się nawet do wnętrza z psem i kotem. Druga strona koca jest gładka polarowa. Taki dodatek sprawdza się znakomicie w modnych nowoczesnych sypialniach, może stanowić dekorację w salonie, jak i mieć swoje miejsce na tarasie lub balkonie. A może szukasz ładnego i praktycznego prezentu? Serdecznie polecamy.
Dane techniczne:
szerokość: 170 cm
długość: 210 cm
skład: 100 % poliester
gramatura: 170+170 g/m2
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

