

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 431321 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | w kratę, świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 720 g |
Dla klientów poszukujących stonowanych i ponadczasowych wzorów polecamy koc z motywem kraty w kontrastujących biało-grafitowych barwach. Aksamitny w dotyku koc to przyjemnie okrycie na chłodniejszy wieczór, znakomicie posłuży również jako modna narzuta na łóżko. Puszysty i delikatny w dotyku koc wykonany jest z włókien poliestrowych, dzięki czemu jest lekki i szybkoschnący. Miłe w dotyku koce to znakomite okrycie na chłodniejsze wieczory. A może szukasz ładnego i praktycznego prezentu? Serdecznie polecamy.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 100% akryl
gramatura: 210 g/m2
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

