

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 418745 |
|---|---|
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 150 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, akrylowe |
| Wzór | roślinne, z frędzlami, w liście, kolorowy |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 50% AKRYL, 50% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 800 g |
Miłe w dotyku koce to znakomite okrycie na chłodniejsze wieczory. Miękki koc z włókien bawełniano-akrylowych jest ozdobiony efektownym nadrukiem z motywem liści. Aksamitny w dotyku koc zakończony z dwóch stron miękkimi frędzlami z powodzeniem posłuży również jako narzuta na łóżko. Puszysty i delikatny koc ma właściwości antyalergiczne za sprawą akrylowych włókien, z których jest wyprodukowany. Akryl sprawia, że koc jest szybkoschnący i lekki. Taki dodatek sprawdza się znakomicie w modnych nowoczesnych sypialniach, może stanowić dekorację w salonie, jak i mieć stałe miejsce na tarasie lub balkonie. A może szukasz ładnego i praktycznego prezentu? Serdecznie polecamy.
Dane techniczne:
szerokość: 150 cm
długość: 200 cm
skład: 50% bawełna, 50% akryl,
gramatura: 260 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

