

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 394996 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Gramatura materiału | 460 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | akrylowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 58% BAWEŁNA, 32% AKRYL, 10% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 660 g |
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 240 cm
skład: 58% bawełna, 32% akryl, 10% poliester
gramatura: 200 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w suszarce bębnowej | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |

