

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 477241 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Zawiera obciążnik | Nie |
| Rodzaj tkaniny | matowe, etaminowe |
| Wzór | jednokolorowe, z aplikacją |
| Gramatura materiału | 70 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Elegancki i subtelny komplet 2 szt. firan gotowych z etaminy to doskonały wybór dla osób ceniących klasyczne, delikatne dekoracje okienne z romantycznym akcentem. Lekka, półtransparentna tkanina pięknie rozprasza światło, nadając wnętrzu lekkości i przytulności.
Obie firany zostały ozdobione subtelną koronką, co dodaje im dekoracyjnego, subtelnego charakteru. To idealna propozycja do salonu, sypialni, jadalni czy pokoju dziecięcego.
Firany posiadają taśmę marszczącą z funkcją tunelu, która umożliwia zawieszenie zarówno na żabki, jak i bezpośrednio na karnisz drążkowy.
Przed zmarszczeniem firany na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Firany na taśmie: mierzymy od dołu żabki, haczyka do momentu, w którym chcemy aby firana się kończyła.
Najważniejsze cechy produktu:
Dane techniczne:
W zestawie 2 szt.
szerokość: 140 cm
wysokość: 270 cm
skład: 100% poliester
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
gramatura: 70 g/m2

