

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 350423 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 160 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Wzór | roślinne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1450 g |
Przedstawiamy niezwykle delikatną pościel zdobioną malarskim wzorem w postaci gałązek z szaro-zielonymi liśćmi. Na białe tło naniesiono wzór z delikatnymi gałązkami z drobnymi listeczkami, który sprawia, iż pościel jest niezwykle świeża i elegancka. Spodnia strona pościeli zaprojektowana jest w jednolitym, szarym kolorze. Lekka, miła w dotyku i łatwa w prasowaniu tkanina o satynowym splocie i jedwabistym połysku pozwala oddychać Twojej skórze, zapewniając komfortowy sen. Intensywne i nasycone barwy oraz modny malarski motyw z widocznymi przejściami kolorystycznymi, naniesiony na tkaninę metodą cyfrowego nadruku, gwarantuje trwałość kolorów, które nie blakną nawet po wielu praniach. Spodnią stronę poszwy na kołdrę zaprojektowano z gładkiej jednobarwnej tkaniny w odcieniu jasnej szarości. Nasza pościel posiada certyfikat Oeko-tex tekstylia godne zaufania.
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 160 x 200 cm - 1 szt.
poszewki na poduszki: 70 x 80 cm - 2 szt.
skład: satyna 100% bawełna
gramatura: 125g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

