

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 466095 |
|---|---|
| Rozmiar | 95 cm |
| Długość towaru | 95 cm |
| Długość kwiatu | 40 cm |
| Średnica kwiatu | 10 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 166.67 g |
Lubisz kwiatowe kompozycje i bukiety? To świetnie, bo teraz mogą Cię one cieszyć o każdej porze roku. Kwiaty o płatkach z jedwabistej tkaniny, wyglądają jak żywe. Wykonane z niezwykłą dbałością o detale, zachwycają naturalnym pięknem i intensywną barwą i są idealnym pomysłem na harmonijne dopełnienie wystroju wnętrza. Kwiat znakomicie sprawdzi się jako składnik kwiatowych kompozycji i bukietów. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Syntetyczne kwiaty idealnie nadają się do wystroju wnętrz, wnoszą do wnętrza świeżość i cieszą oko niezależnie od pory roku.
Dane techniczne:
długość całkowita: 95 cm
skład: plastik, tworzywo sztuczne, metal

