

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 451203 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 7 x 70 cm |
| Długość towaru | 70 cm |
| Średnica kwiatu | 7 cm |
| Długość łodygi | 40 cm |
| Długość części ozdobnej | 30 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 90% EVA, 10% METAL |
| Waga netto | 100 g |
Kwiatowe kompozycje i bukiety mogą Cię teraz cieszyć o każdej porze roku. Sztuczny kwiat dekoracyjny wykonany z niezwykłą dbałością o detale, zachwyca naturalnym pięknem. Znakomicie prezentuje się samodzielnie w wazonie, jak i jako składnik bukietów i kompozycji kwiatowych. Kwiaty wykonane są z pianki foamiran, natomiast łodyga z tworzywa sztucznego, ze specjalnym drucikiem w środku, który pozwala na dowolne modelowanie łodygi. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji, wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Syntetyczne kwiaty idealnie nadają się do wystroju wnętrz, wnoszą do wnętrza świeżość i cieszą oko niezależnie od pory roku.
Dane techniczne:
wysokość całkowita: 70 cm
długość kwiatu: 10 cm
średnica kwiatu: 7 cm
długość części ozdobnej: 30 cm
skład: 90 % pianka foamiran, 10% metal

