

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 432873 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 cm |
| Długość towaru | 80 cm |
| Długość kwiatu | 40 cm |
| Średnica kwiatu | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 60% POLIESTER, 30% PLASTIK, 10% METAL |
| Waga netto | 66.67 g |
OSTRÓŻKA OGRODOWA sztuczny kwiat dekoracyjny, prezentuje się niezwykle naturalnie, elegancko i świeżo. Kwiat wykonany z niezwykłą dbałością o detale, zachwyca naturalnym pięknem i wyrazistą fioletową barwą. Jest doskonałym pomysłem na harmonijne dopełnienie wystroju każdego wnętrza.
OSTRÓŻKA to kwiat kwitnący latem, dlatego jest idealny do ozdabiania salonów, sypialni, jadalni, biur czy innych pomieszczeń w okresie letnim. Kwiat syntetyczny o płatkach z jedwabistej tkaniny idealnie nadaje się do wystroju wnętrz, wnosząc do nich świeżość i ciesząc oczy, o każdej porze roku. Kwiat sztuczny znakomicie sprawdzi się jako składnik różnego typu kwiatowych kompozycji i bukietów. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji, wystarczy przetarcie wilgotną szmatką. Dzięki swojej naturalnej estetyce i trwałości, kwiat dodaje uroku i koloru każdemu wnętrzu, bez konieczności dbania o regularne podlewanie czy wymianę wody.
Dane techniczne:
wysokość całkowita: 53 cm
średnica kwiatu: 12 cm
skład: 60% poliester, 30% metal, 10% tworzywo sztuczne

