

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 451894 |
|---|---|
| Rozmiar | 81 cm |
| Długość towaru | 81 cm |
| Długość liścia | 30 cm |
| Długość łodygi | 34 cm |
| Długość części ozdobnej | 47 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% TWORZYWO SZTUCZNE, 10% METAL, 10% PAPIER |
| Waga netto | 100 g |
PAPROĆ-gałązka ozdobna wykonana z ogromną dbałością o detale jest idealnym dodatkiem do bukietów i kompozycji kwiatowych. Gałązka wykonana jest z tworzywa sztucznego doskonale odwzorowującego naturalny wygląd rośliny. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji, wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Syntetyczne kwiaty idealnie nadają się do wystroju wnętrz, wnoszą do wnętrza świeżość i cieszą oko niezależnie od pory roku. Lubisz kwiatowe kompozycje i bukiety? To świetnie, bo teraz mogą Cię one cieszyć o każdej porze roku.
Dane techniczne:
wysokość całkowita: 81 cm
skład: 80% tworzywo sztuczne, 10% metal, 10% papier

