

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460379 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 cm |
| Długość towaru | 80 cm |
| Średnica kwiatu | 10 cm |
| Długość części ozdobnej | 33 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 80% TWORZYWO SZTUCZNE, 20% METAL |
| Waga netto | 166.67 g |
Lubisz kwiatowe kompozycje i bukiety? To świetnie, bo teraz mogą Cię one cieszyć o każdej porze roku. Gałązka ozdobna trawy pampasowej tworząca pióropusz z delikatnych jak piórka niteczek, wykonana z niezwykłą dbałością o detale, jest idealnym pomysłem na harmonijne dopełnienie wystroju wnętrza. Ogromną zaletą kwiatów syntetycznych jest fakt, że zawsze wyglądają świeżo i nie wymagają specjalnej pielęgnacji, wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką. Kwiaty dekoracyjne świetnie nadają się do tworzenia różnorodnych kompozycji, które cieszą oko cały rok.
Dane techniczne:
wysokość: 80 cm
skład: tworzywo sztuczne

