

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 461171 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 34 x 59 cm |
| Wysokość towaru | 59 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V 50HZ |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: SZKŁO; ABAŻUR: SZKŁO |
| Waga netto | 1600 g |
Lampa stojąca DEVIN to elegancki element dekoracyjny, który wnosi do wnętrza wyrafinowanie i luksus. Jej podstawa wykonana jest ze szkła zdobionego misternym wytłaczanym worem, który nadaje całości blasku i prestiżu. Całość wykańcza matowy abażur, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. To doskonały wybór do eleganckich salonów, sypialni czy gabinetów, gdzie lampa stanie się zarówno funkcjonalnym, jak i dekoracyjnym elementem.
Dane techniczne:
średnica abażuru: 34 cm
wysokość całkowita: 59 cm
skład: metal, szkło, poliester
zasilanie: 220 - 240V CE
żarówka: E27 max 60W ( bark żarówki w zestawie )
klasa energetyczna: A++
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

