

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 478979 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 38 x 75 cm |
| Wysokość towaru | 75 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: METAL; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 4500 g |
Ta lampa to połączenie funkcjonalności i dekoracyjnego piękna. Metalowa podstawa, ozdobiona błyszczącymi szklanymi kryształkami, przyciąga wzrok, a abażur z widocznym splotem zapewnia przyjemne, rozproszone światło. Dzięki subtelnej formie i eleganckim zdobieniom lampa doskonale wkomponuje się w nowoczesne, przytulne wnętrza – od salonu po sypialnię, dodając im wyjątkowego charakteru.
Dane techniczne:
średnica abażuru: 38 cm
wysokość całkowita: 75 cm
skład: metal, poliester
zasilanie: 220 - 240V CE
żarówka: E27 max 60W
klasa energetyczna: A++
(brak żarówki w zestawie)
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

