

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 417686 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 32 x 66 cm |
| Wysokość towaru | 66 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-230V |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 X E27 MAX 60W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | LAMPA: BETON, METAL; ABAŻUR: POLIESTER |
| Waga netto | 7400 g |
Lubisz niezwykłe, innowacyjne dodatki? Podstawa lampy stołowej STELA została zaprojektowana z betonu, zaskakuje prostotą i nowoczesną formą. Innowacyjne połączenie betonowej podstawy i abażuru z lśniącego welwetu zaowocowały nowoczesnym neoklasycznym charakterem. Stylowa lampa idealnie wpasuje się w wystrój nowoczesnego salonu lub sypialni. Podstawę wyposażono w specjalne zabezpieczenia zapobiegające zarysowaniu komody, stolika czy parapetu. Koniecznie poznaj drugą wersję lampy STELA - zachowaj spójną koncepcję wnętrza i stwórz niepowtarzalny nastrój w Twoim wnętrzu.
Dane techniczne:
średnica abażuru: 32 cm
wysokość całkowita: 66 cm
skład: beton/poliester/metal
zasilanie: 220 - 230V CE
żarówka: E27 max 60 W
klasa energetyczna: A-G
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

