

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 387061 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 25 x 40 cm |
| Wysokość towaru | 40 cm |
| Żródło zasilania | CE 220-240V 50Hz |
| Klasa energetyczna | A-G |
| Typ żarówki | 1 x E14 MAX 40W |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 2000 g |
Zaleca sie czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
średnica abażuru: 25 cm
wysokość całkowita: 40 cm
skład: glinka ceramiczna
zasilanie: 220 - 240V CE
żarówka: E14 max 40 W
klasa energetyczna: A++-E
| Deklaracja zgodności z normami UE | |
| Zakaz wyrzucania do kosza wspólnie z innymi odpadami, przekazać do punktu zbioru | |
| Dbaj o czystość, opakowanie po produkcie należy wyrzucić do kosza | |
| Opakowanie nadaje się do recyklingu | |
| II klasa ochronności: oprawa posiada podwójną izolację, nie musi być uziemiona | |
| Oprawa do bezpośredniego montażu na powierzchniach normalnie palnych, niepalnych | |
| Lampę stosować wewnątrz budynków | |
| Certyfikat UkrSEPRO, zgodność z wymaganiami i normami obowiązującymi na Ukrainie | |
| Certyfikat GHOST-R, jakość i zgodność z normami i wymogami Federacji Rosyjskiej |

