

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 486313 |
|---|---|
| Rozmiar | 82 x 122 cm |
| Szerokość towaru | 82 cm |
| Wysokość towaru | 122 cm |
| Wzór | roślinne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 3300 g |
Nowoczesny obraz 3D przedstawiający delikatne, białe dmuchawce wykonane techniką strukturalną. Wypukłe detale, drobne przestrzenne elementy oraz subtelne złote akcenty tworzą efekt lekkości i głębi. Tło w odcieniu przygaszonego turkusu nadaje całości wyjątkowego, spokojnego charakteru.
Obraz jest oprawiony w elegancką ramę, dzięki czemu prezentuje się luksusowo i jest gotowy do powieszenia.
Cechy produktu:
Dane techniczne:

