

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 440559 |
|---|---|
| Rozmiar | 80 x 80 cm |
| Szerokość towaru | 80 cm |
| Wysokość towaru | 80 cm |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, MDF, PLASTIK |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Jeśli poszukujesz oryginalnej i nowoczesnej dekoracji wnętrza, polecamy oryginalny nadruk na płótnie. Obraz w miętowo-złotej kolorystyce, będzie idealnym dopełnieniem przestrzeni nowoczesnego mieszkania, gabinetu lub biura. Świetnie wpasuje się również, w każdą komercyjną przestrzeń. Obraz świetnie wpisuje się w przestrzeń nowoczesnych, awangardowych wnętrz, szczególnie tych urządzonych w minimalistycznym stylu. Obraz został oprawiony w ramę przez co jest gotowy do powieszenia na ścianie.
Dane techniczne:
wysokość: 80 cm
szerokość: 80 cm
skład: płótno, mdf, farby akrylowe

