

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 440568 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Wysokość towaru | 100 cm |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, MDF, PLASTIK, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Jeśli poszukujesz dekoracji do nowoczesnego wnętrza, polecamy oryginalny ręcznie malowany na płótnie obraz WELLING. Abstrakcyjna forma budząca skojarzenia z falami, intryguje i pobudza wyobraźnię. Niezwykły obraz o przenikających się barwach w tonacji miętowym, białym i zieleni będzie idealnym dopełnieniem przestrzeni nowoczesnego mieszkania, gabinetu lub biura. Świetnie wpasuje się również w każdą komercyjną przestrzeń. Oryginalny obraz, idealnie wpisuje się w przestrzeń nowoczesnych, awangardowych wnętrz, szczególnie tych urządzonych w minimalistycznym stylu. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, płótno zostało oprawione w subtelną ramę.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
wysokość: 100 cm
skład: płótno, płyta MDF, plastik, farba

