

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 362266 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 100 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Wysokość towaru | 100 cm |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1500 g |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

