

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 387602 |
|---|---|
| Rozmiar | 120 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 120 cm |
| Wysokość towaru | 90 cm |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Waga netto | 2100 g |
Dane techniczne:
szerokość: 120 cm
wysokość: 90 cm
skład: poliester, akryl, drewno jodłowe

