

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 486318 |
|---|---|
| Rozmiar | 102 x 102 cm |
| Szerokość towaru | 102 cm |
| Wysokość towaru | 102 cm |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 3300 g |
Nowoczesny obraz strukturalny przedstawiający przestrzenny bukiet kwiatów w wazonie. Wypukłe płatki, dekoracyjne akcenty i ręcznie nakładana faktura nadają całości wyjątkowy, artystyczny charakter. Delikatne przejścia i miękkie detale tworzą efekt elegancji oraz subtelnej głębi.
Obraz jest oprawiony w ramę, dzięki czemu prezentuje się w pełni wykończony i gotowy do powieszenia.
Cechy produktu:
Dane techniczne:

