

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 486331 |
|---|---|
| Rozmiar | 42 x 82 cm |
| Szerokość towaru | 42 cm |
| Wysokość towaru | 82 cm |
| Wzór | w postacie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1280 g |
Nowoczesny obraz ścienny przedstawiający dynamiczną sylwetkę koszykarza w trakcie wykonywania ruchu z piłką. Wyraźny kontur i fakturalna powierzchnia nadają dekoracji efekt przestrzenności oraz mocny, sportowy charakter. Minimalistyczna kompozycja sprawia, że obraz świetnie prezentuje się zarówno w pokojach młodzieżowych, jak i w nowoczesnych wnętrzach o tematyce sportowej.
Obraz został oprawiony w ramę, dzięki czemu jest w pełni wykończony i gotowy do powieszenia.
Cechy produktu:
Dane techniczne:

