

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 408504 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 80 cm |
| Wzór | roślinne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO |
| Waga netto | 1210 g |
Poznaj obraz ręcznie malowany na płótnie, przedstawiający liście miłorzębu w złotej kolorystyce na kontrastującym, jasnym tle. Dekoracja w jasnej tonacji znakomicie rozjaśni wnętrze i pięknie zaprezentuje się w nowoczesnym wnętrzu. Obraz został naciągnięty na drewnianą ramę z sosnowego drewna i jest gotowy do powieszenia na ścianie. Nawet najbardziej stylowe wnętrze bez odpowiednio dobranych dodatków wydaje się niekompletne. Polne kwiaty i zioła to motyw świetnie prezentujący się w każdej aranżacji i znakomicie odświeżający wnętrze.
Dane techniczne:
szerokość: 60 cm
wysokość: 80 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farby akrylowe

