

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 423241 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 60 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Wzór | roślinne, w liście |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 700 g |
Jeśli szukasz dodatków, które wniosą do wnętrza pozytywną energię, dekoruj swój salon ręcznie malowanym na płótnie obrazem LEAVES 1. Egzotyczne liście w intensywnej kolorystyce na czarnym tle, przyciągają uwagę wyrazistą strukturą podkreśloną grubszymi warstwami farby i zaakcentowaną złocistymi refleksami. Taka dekoracja sprawia, że trudno od niego oderwać wzrok. Oryginalne malowidło pasuje zarówno do sypialni, jak i do pokoju dziennego. Obraz nie wymaga oprawy i jest gotowy do powieszenia na ścianie. Płótno zostało naciągnięte, na drewnianą ramę z sosnowego drewna. Spraw by świeżość i atmosfera lata gościły w Twoich progach niezależnie od pory roku.
Dane techniczne:
szerokość: 60 cm
wysokość: 60 cm
skład: płótno, drewno sosnowe, farby akrylowe

